Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
RADKA spol. s r.o. Pardubice

Toray Industries, Inc.

TORAY

Společnost Toray Industries, Inc. byla založena v roce 1926 jako společnost vyrábějící umělé hedvábí.
Od té doby se orientuje na výrobu základních materiálů a v této oblasti se neustále rozvíjí a inovuje. Kromě vláken a textilií, které byly vyráběny v době vzniku firmy, pokračuje Toray ve výrobě špičkových produktů s vysokou přidanou hodnotou, včetně plastů, chemikálií, fólií, uhlíkových vláken a kompozitních materiálů, elektroniky a výrobků souvisejících s informačními technologiemi, farmaceutickými a zdravotnickými výrobky a materiály pro úpravu vody a ekologii.

Firma Toray rozšířila podnikání do 29 zemí a regionů po celém světě a jejím cílem je snaha o nepřetržitý růst v globálním měřítku vývojem aplikací a produktů s vysokou přidanou hodnotou jejíž zemí původu je Japonsko.

V divizi „performance chemicals“ má firma Toray čtyři produktové skupiny: plasty, fólie, chemikálie, elektroniku a informační materiály. Firma Toray poskytuje řešení pro širokou škálu aplikací od automobilových komponentů po elektroniku.

Styrenové polymery
Produkt
Popis
Výrobce

ABS
ABS terpolymery

TORAY

SAN
SAN kopolymery

TORAY

MABS
MABS kopolymery

TORAY

ASA
ASA kopolymery

TORAY
Vysoce výkonné technické plasty
Produkt
Popis
Výrobce

PPS
polyfenylensulfidy

TORAY

LCP
kapalné krystaly kopolyesterů

TORAY

Neustále posouváme
naše hranice

1 700
Produktů
skladem
30+
Let
tradice
3 000
Spokojených
klientů
Programming: MagicHouse s.r.o.