IMERYS

Imerys Group je světovým lídrem ve výrobě minerálních plniv, speciálních hydraulických pojiv a aditiv pro modifikaci cementových směsí. Pro oblast stavebnictví je důležitou součástí divize výroby aditiv dceřiná firma Peramin AB a divize výroby hlinitanových cementů Imerys Aluminates.

Imerys Aluminates je firma vytvořená akvizicí firmy Kerneos, světovým dodavatelem vybraných speciálních minerálních pojiv na bázi hlinitanu vápenatého, resp. hlinitanových cementů s obchodním názvem Ciment Fondu a řadou Ternal. Tato akvizice byla plně dokončena v roce 2017. Imerys Aluminates průběžně investuje do vývoje a kontroly vysokých standardů kvality.

Peramin AB je od roku 2006 plně vlastněn divizí společnosti Imerys Aluminates (Kerneos). Firma Peramin AB má již 40 letou zkušenost v oboru stavební chemie a nabízí řadu přísad pro zlepšení reologie, vlastností a povrchů suchých maltových směsí na bázi portlandského cementu, hlinitanového cementu a síranu vápenatého. Za dobu své existence firma Peramin AB dosáhla celosvětové sítě a působí na všech kontinentech. Firma Peramin AB průběžně investuje do výzkumu a vývoje inovativních materiálů, čerpá z mnohaletých technických a legislativních zkušeností a klade důraz na výrobu, která splňuje vysoké nároky na environmentální normy.

Aditiva

Produkt

Popis

VÝROBCE

práškový superplastifikátor (éter polykarboxylátu) pro samonivelační hmoty a injektážní malty

IMERYS