Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
RADKA spol. s r.o. Pardubice

LANXESS AG

LANXESS

Lanxess je přední společnost zaměřená na speciální chemikálie se sídlem v Kolíně nad Rýnem. S přibližně 14 300 zaměstnanci ve 33 zemích je zavedenou společností na globálním trhu. Primární odborné znalosti společnosti spočívají ve výrobě, vývoji a marketingu chemických meziproduktů, přísad, speciálních chemikálií a plastů s ročním obratem 6,1 miliardy EUR (2020).

Lanxess řídí své provozní podnikání prostřednictvím čtyř segmentů: Pokročilé meziprodukty, Speciální přísady, Ochrana spotřebitele a Technické materiály. Patří mezi ně 10 obchodních jednotek, díky nimž pracuje s širokou škálou aplikací a trhů. Jako specialista a efektivní partner nabízí řešení výzev, kterým čelí jeho zákazníci.

Lanxess nabízí individuální a inovativní produktová řešení pro gumárenský průmysl. Patří sem gumárenské chemikálie, speciální chemikálie a pomocné látky. Produkty firmy Lanxess se používají k výrobě vysoce výkonných pryžových výrobků, jako jsou profily, těsnění, hnací řemeny nebo pneumatiky. Široká škála výrobků zahrnuje mimo jiné nejrůznější druhy urychlovačů vulkanizace řady Vulkacit®, antiozonanty Vulkazon® a antioxidanty Vulkanox®. Tyto chemikálie se používají jako přísady do gumárenských směsí, pomáhají chránit výrobky před vnějšími povětrnostními vlivy a poskytují možnost snížení výrobních nákladů pomocí rychlejší vulkanizace.

Urychlovače
Produkt
Popis
Výrobce

DZ/EG-C, CZ/EG-C, DM/C

LANXESS
Vosky, antidegradanty
Produkt
Popis
Výrobce

TMQ barvicí antioxidant

LANXESS

nebarvicí antiozonant

LANXESS

MMBI nebarvicí antioxidant

LANXESS

nebarvicí antioxidant

LANXESS

ZMMBI nebarvicí antioxidant

LANXESS

Neustále posouváme
naše hranice

1 700
Produktů
skladem
30+
Let
tradice
3 000
Spokojených
klientů
Programming: MagicHouse s.r.o.