Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
RADKA spol. s r.o. Pardubice

LANXESS AG

LANXESS

Lanxess je přední společnost zaměřená na speciální chemikálie se sídlem v Kolíně nad Rýnem. S přibližně 14 300 zaměstnanci ve 33 zemích je zavedenou společností na globálním trhu. Primární odborné znalosti společnosti spočívají ve výrobě, vývoji a marketingu chemických meziproduktů, přísad, speciálních chemikálií a plastů s ročním obratem 6,1 miliardy EUR (2020).

Lanxess řídí své provozní podnikání prostřednictvím čtyř segmentů: Pokročilé meziprodukty, Speciální přísady, Ochrana spotřebitele a Technické materiály. Patří mezi ně 10 obchodních jednotek, díky nimž pracuje s širokou škálou aplikací a trhů. Jako specialista a efektivní partner nabízí řešení výzev, kterým čelí jeho zákazníci.

Lanxess nabízí individuální a inovativní produktová řešení pro gumárenský průmysl. Patří sem gumárenské chemikálie, speciální chemikálie a pomocné látky. Produkty firmy Lanxess se používají k výrobě vysoce výkonných pryžových výrobků, jako jsou profily, těsnění, hnací řemeny nebo pneumatiky. Široká škála výrobků zahrnuje mimo jiné nejrůznější druhy urychlovačů vulkanizace řady Vulkacit®, antiozonanty Vulkazon® a antioxidanty Vulkanox®. Tyto chemikálie se používají jako přísady do gumárenských směsí, pomáhají chránit výrobky před vnějšími povětrnostními vlivy a poskytují možnost snížení výrobních nákladů pomocí rychlejší vulkanizace.

Urychlovače
Produkt
Popis
Výrobce

DZ/EG-C, CZ/EG-C, DM/C

LANXESS
Vosky, antidegradanty
Produkt
Popis
Výrobce

TMQ barvicí antioxidant

LANXESS

nebarvicí antiozonant

LANXESS

MMBI nebarvicí antioxidant

LANXESS

nebarvicí antioxidant

LANXESS

ZMMBI nebarvicí antioxidant

LANXESS

Neustále posouváme naše hranice

Globální svět RADKA nás spojuje.

1 700
Produktů
skladem

Skladová flexibilita celého sortimentu.

30
Let
tradice

30 let společenské odpovědnosti a etiky.

3 000
Spokojených
klientů

Pracujeme poctivě, kvalitně a odvážně.

Programming: MagicHouse s.r.o.