Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
RADKA spol. s r.o. Pardubice

Asahi Kasei Europe GmbH

ASAHI KASEI

Asahi KASEI Corporation, mateřská společnost skupiny Asahi KASEI Group, byla založena v Japonsku v roce 1922. Se svou misí „přispívat k životu a život pro lidi po celém světě“ se vyvinuli jako jedna z předních chemických společností s širokou škála podniků působících ve třech obchodních sektorech: materiály, bydlení a zdravotnictví.

V současné době pracuje ve skupině Asahi KASEI více než 30 000 zaměstnanců a jejich lokální pobočky a výrobní závody jsou rozmístěny po celém světě, aby usnadnily efektivní dodávky produktů a služeb na každém z hlavních trhů. V souladu s jejich skupinovým sloganem „Creating for Tomorrow“ se klade zvláštní důraz na inovace.

Asahi KASEI Plastics s několika pobočkami po celém světě je předním výrobcem speciálních konstrukčních termoplastů a polypropylenů s chemicky vázaným skleněným vláknem. Vyrábí vysoce výkonné směsi plastů pro koncové výrobce a dodavatele na různých úrovních po celém světě. Technologie je jejich nástrojem pro inovace, který posouvá dnešní svět tím, že bude bezpečnější, čistší a pohodlnější pro příští generace.

Polyamidy
Produkt
Popis
Výrobce

PA 6.6
polyamid 6.6

ASAHI KASEI

PA 6.6/6I
částečně aromatický polyamid

ASAHI KASEI
Polyoxymetylen
Produkt
Popis
Výrobce

POM
POM homopolymery

ASAHI KASEI

POM
POM kopolymery

ASAHI KASEI
Vysoce výkonné technické plasty
Produkt
Popis
Výrobce

mPPE
modifikovaný polyfenylether

ASAHI KASEI

Související dokumenty

Neustále posouváme
naše hranice

1 700
Produktů
skladem
30+
Let
tradice
3 000
Spokojených
klientů
Programming: MagicHouse s.r.o.