GOMLINE

Gomline d.o.o. je výrobce gumárenských směsí se sídlem ve Slovinsku. V gumárenském průmyslu se pohybuje od roku 1982. Specializuje se na výrobu směsí z příhodního, syntetického a silikonového kaučuku. Portfolio zahrnuje i fluorouhlíkové elastomery. Gomline je také oficiálním distributorem a partnerem společnosti Wacker GmbH.

Cílem společnosti je dosáhnout nejlepšího kompromisu mezi cenou a výkonem vyráběných směsí výběrem správného elastomeru nebo směsi polymerů a tím splnit veškeré požadavky zákazníků. Hlavním posláním společnosti je vyrábět směsi nejvyšší kvality s vynikající zpracovatelností za konkurenceschopné ceny. Gumárenské směsi společnosti Gomline se uplatňují v automobilovém, lékařském, leteckém, elektronickém, topenářském a farmaceutickém průmyslu, zemědělství, ve veřejné dopravě a při výrobě domácích spotřebičů.

Gomline se věnuje tomu, aby mohl kdykoli poskytovat rychlé a odborné rady při výběru vhodné směsi nebo řešení, které usnadňují cestu od nápadu k realizaci. Disponuje laboratoří, kde kromě vývoje nových směsí pravidelně provádí kontroly nově příchozích surovin a odchozích směsí. Jeho posláním je zajistit a nadále poskytovat inovativní řešení konkrétních problémů souvisejících s gumárenským a silikonovým průmyslem. Gomline investuje do oddělení výzkumu a vývoje a sleduje nejnovější vědecký pokrok. Výsledky výzkumu implementuje do výroby pryžových a silikonových směsí.

Silikonové & speciální směsi

Produkt

Popis

VÝROBCE

silikonové směsi

GOMLINE

směsi na bázi NR, SBR, EPDM, NBR, HNBR AU, EU, FKM, CSM, CR

GOMLINE