Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
RADKA spol. s r.o. Pardubice

SILRES® BS CREME D

WACKER

Silres BS Creme D je injektážní bezrozpouštědlový krém na bázi silan-siloxanu od firmy Wacker, speciálně vyvinutý pro realizaci bariéry proti vzlínající vlhkosti ve zdivu. Může se jednat o jakékoli minerální zdivo jako jsou cihly, kámen, beton atd.

Produkt Silres BS Creme D je určen k přímému použití a již se nijak neředí. Tento materiál obsahuje 80% aktivní látky a je tak jedním z nejúčinnějších prostředků k vytvoření vodorovné clony ve zdivu zabraňující vzlínání vlhkosti. Díky krémové konzistenci tento materiál nezatéká do případných dutin ve zdivu způsobených například vydrolením spár atd. Krém po aplikaci nevytéká ani z vodorovných vyvrtaných otvorů ve zdivu a je tak snadné tyto otvory uzavřít vhodnou opravnou maltou. Samotná aplikace krému nevyžaduje žádné speciální zařízení. Nejedná se o tlakovou metodu. Při injektáži přes vodorovné vrty přímo do zdiva Silres BS Creme D pomalu migruje přibližně do vzdálenosti 7 cm na každou stranu a chemicky reaguje. Vzniká tak silná bariera s takřka neomezenou životností.

ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI A CHARAKTERISTIKA

  • bílý krém přecházející do transparentní kapaliny před reakcí ve zdivu
  • vytváří spolehlivou a permanentní bariéru proti vzlínající vlhkosti
  • 80 % aktivní látky silan-siloxan
  • materiál určen k přímému použití
  • jednoduchá aplikace
  • stabilní při skladování

APLIKACE A POUŽITÍ

  • injektáž zdiva proti vzlínající vlhkosti

Kontaktní formulář

*Jméno:
*Telefon:
*Email:
zpracováním mých osobních údajů
*Zpráva:
zpracováním mých osobních údajů

Neustále posouváme
naše hranice

1 700
Produktů
skladem
30+
Let
tradice
3 000
Spokojených
klientů
Programming: MagicHouse s.r.o.