Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
RADKA spol. s r.o. Pardubice

Sumika Polymer Compounds Ltd.

SUMIKA

Sumika Polymer Compounds Europe (SPC Europe), součást japonské korporace Sumitomo Chemical, vyrábí termoplasty už více než 40et a nabízí široké portfolio plastů na bázi polyolefinů a elastomerů.

SPC Europe je světovým lídrem v oblasti vysoce-kvalitních polyolefinových termoplastů. Posláním zaměstnanců firmy SPC je přispívat k udržitelnému podnikání koncových zákazníků a napomáhat jejich ekonomickým a environmentálním cílům a potřebám.

Materiály Thermofil nacházejí uplatnění zejména v automobilovém průmyslu, a to jak pod kapotou, tak i v kokpitu vozu, exteriéru, ale i u dveřních systémů. Jsou vhodné i pro výrobu domácích spotřebičů, bílé techniky a dalších specifických aplikací v strojírenství, stavebnictví a dalších odvětvích průmyslu. Jsou vhodné jako náhrada konstrukčních plastů na bázi PA6, PA66 a PBT a dlouhými skelnými vlákny vyztužených polypropylenů. Firma SPC se zaměřuje na klíčové výzvy průmyslového odvětví v souladu environmentálními standardy.

Jako člen korporace SPC Europe jsme Vaším partnerem v USA, Saudské Arábii, Thajsku, Číně, Japonsku, Indi a Turecku, poskytujícím lokální dodávky a podporu Vašim potřebám napříč všemi zeměmi.

Polyolefiny
Produkt
Popis
Výrobce

CoPP GF, HoPP GF
plněné polypropyleny (sklo, minerály)

SUMIKA

HoPP GF
plněné polypropyleny (sklo, minerály)

SUMIKA

Neustále posouváme naše hranice

Globální svět RADKA nás spojuje.

1 700
Produktů
skladem

Skladová flexibilita celého sortimentu.

30
Let
tradice

30 let společenské odpovědnosti a etiky.

3 000
Spokojených
klientů

Pracujeme poctivě, kvalitně a odvážně.

Programming: MagicHouse s.r.o.