Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
RADKA spol. s r.o. Pardubice

Sumika Polymer Compounds Ltd.

SUMIKA

Sumika Polymer Compounds Europe (SPC Europe), součást japonské korporace Sumitomo Chemical, vyrábí termoplasty už více než 40et a nabízí široké portfolio plastů na bázi polyolefinů a elastomerů.

SPC Europe je světovým lídrem v oblasti vysoce-kvalitních polyolefinových termoplastů. Posláním zaměstnanců firmy SPC je přispívat k udržitelnému podnikání koncových zákazníků a napomáhat jejich ekonomickým a environmentálním cílům a potřebám.

Materiály Thermofil nacházejí uplatnění zejména v automobilovém průmyslu, a to jak pod kapotou, tak i v kokpitu vozu, exteriéru, ale i u dveřních systémů. Jsou vhodné i pro výrobu domácích spotřebičů, bílé techniky a dalších specifických aplikací v strojírenství, stavebnictví a dalších odvětvích průmyslu. Jsou vhodné jako náhrada konstrukčních plastů na bázi PA6, PA66 a PBT a dlouhými skelnými vlákny vyztužených polypropylenů. Firma SPC se zaměřuje na klíčové výzvy průmyslového odvětví v souladu environmentálními standardy.

Jako člen korporace SPC Europe jsme Vaším partnerem v USA, Saudské Arábii, Thajsku, Číně, Japonsku, Indi a Turecku, poskytujícím lokální dodávky a podporu Vašim potřebám napříč všemi zeměmi.

Polyolefiny
Produkt
Popis
Výrobce

CoPP GF, HoPP GF
plněné polypropyleny (sklo, minerály)

SUMIKA

HoPP GF
plněné polypropyleny (sklo, minerály)

SUMIKA

Neustále posouváme
naše hranice

1 700
Produktů
skladem
30+
Let
tradice
3 000
Spokojených
klientů
Programming: MagicHouse s.r.o.