Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
RADKA spol. s r.o. Pardubice

VULKAZON ® AFS/LG

LANXESS

VULKAZON® AFS/LG je cyklický acetál, nebarvící antiozonant poskytující vynikající ochranu před praskáním pryže vlivem statického ozonu. Je vhodný pro světlé i tmavé vulkanizáty, které při kontaktu nesmí barvit. Je nejúčinnější při aplikaci v kombinaci s antiozonantními vosky, jeho použití bez vosku je však také možné. Poskytuje vysokou účinnost (dávkování 0,5 - 2 dsk) v kaučucích na bázi CR, IIR, CIIR a BIIR i při absenci vosku. Neovlivňuje jiné vlastnosti vulkanizátů v případě vulkanizace peroxidovými systémy.

ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI A CHARAKTERISTIKY

  • Béžové až hnědé granule
  • Dávkování 0,5 - 2 dsk

APLIKACE A POUŽITÍ

VULKAZON® AFS/LG se doporučuje zejména pro světlé výrobky na bázi CR, které při kontaktu nesmí barvit. Přidání 0,5 až 2,0 dsk významně zlepší základní odolnost výrobků z peroxidem vulkanizovaného CR nebo HNBR (jako např. rozvodové řemeny nebo a lišty stěračů čelního skla) vůči ozonu a odolnost proti stárnutí teplem.

ZPRACOVÁNÍ

VULKAZON® AFS/LG se do gumárenské směsi přimíchává při přípravě na dvouválci či v hnětiči.

BALENÍ A SKLADOVÁNÍ

VULKAZON® AFS/LG je k dispozici v 20 kg papírových pytlích.

Skladovat je nutné na chladném (cca 25 °C) a suchém místě v originálním obalu. Doba zpracovatelnosti je min. 2 roky od data výroby při dodržení doporučených skladovacích podmínek.

Kontaktní formulář

*Jméno:
*Telefon:
*Email:
zpracováním mých osobních údajů
*Zpráva:
zpracováním mých osobních údajů

Neustále posouváme
naše hranice

1 700
Produktů
skladem
30+
Let
tradice
3 000
Spokojených
klientů
Programming: MagicHouse s.r.o.