Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
RADKA spol. s r.o. Pardubice

PARACRIL ®

BEHN MEYER

Paracril® 3350 a 3335 jsou za studena polymerované syntetické kaučuky na bazi NBR - kopolymery butadienu a akrylonitrylu, s nebarvícím stabilizátorem.

ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI A CHARAKTERISTIKY

  • Pružnost při nízkých teplotách
  • Odolnost proti oleji
  • Snadná zpracovatelnost
  • Rychlá vulkanizace

APLIKACE A POUŽITÍ

Paracril® 3350 a 3335 nabízí vynikající rovnováhu pružnosti při nízkých teplotách s odolností proti oleji. Snadno se zpracovává a rychle vulkanizuje. Má světlou barvou a poskytuje dobrý výkon v systémech vulkanizace peroxidem. Doporučuje se pro automobilové výrobky, těsnění, hadice, O-kroužky, obaly, obuv, povlaky válců a termoplastické směsi.

ZPRACOVÁNÍ

Paracril® 3350 a 3335 je možné zpracovávat konvenčními metodami jako je extruze, kalandrování, transferové lisování a vstřikolisování.

BALENÍ A SKLADOVÁNÍ

Paracril® 3350 a 3335 je dostupný v obdélníkových balících o hmotnosti 25 kg jednotlivě zabalených do polyethylenové fólie s nízkou teplotou tání. Tolerance u hmotnosti +-1%.

Skladujte na suchém a větraném místě, kde nebude vystaven přímému slunečnímu záření, extrémním teplotám nebo zdrojům vznícení.

Kontaktní formulář

*Jméno:
*Telefon:
*Email:
zpracováním mých osobních údajů
*Zpráva:
zpracováním mých osobních údajů

Neustále posouváme
naše hranice

1 700
Produktů
skladem
30+
Let
tradice
3 000
Spokojených
klientů
Programming: MagicHouse s.r.o.