Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
RADKA spol. s r.o. Pardubice

IsoQure Zno

BEHN MEYER

Produkty IsoQure® se používají v gumárenství jako aktivátory vulkanizace.

IsoQure® ZnO Active 50 je vysoce aktivní oxid zinečnatý, který se výborně disperguje v kaučukových a latexových směsích.

IsoQure® Zn Transparent je 98% aktivní uhličitan zinečnatý s vysokým měrným povrchem pro výrobu pryžového zboží, zvláště když je vyžadována vysoká průhlednost.

ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI A CHARAKTERISTIKY

  • Bílý až slabě nažloutlý prášek
  • Působí jako aktivátor vulkanizace
  • Výborná dispergovatelnost v kaučukových a latexových směsích

APLIKACE A POUŽITÍ

IsoQure® ZnO Active 50 je aktivní oxid zinečnatý poskytující vynikající disperzi ve směsích kaučuku a v latexu. V latexových aplikacích je nutnost mletí výrazně snížena a v mnoha případech eliminována. Díky své ultra-jemné velikosti částic lze hladinu ZnO v gumárenské směsi snížit až o 50%, aniž by došlo ke zhoršení vlastností vulkanizátu. IsoQure® ZnO Active 50 lze použít pro pryžové výrobky přicházející do styku s potravinami v souladu s FDA 177.2600. Obsah těžkých kovů je stejně nízký nebo nižší než v oxidu zinečnatém farmaceutické kvality.

IsoQure® Zn Transparent se používá jako aktivátor pro rychlou vulkanizaci při výrobě mnoha pryžových výrobků. Poskytuje vynikající průhlednost finálních výrobků, nemá žádný negativní vliv na jas barev. Pokud je použit ve větším množství, zlepšuje tvarovou stabilitu extrudovaných profilů a zvyšuje tepelnou vodivost pryžových směsí. To je zvláště výhodné u kontinuální vulkanizace profilů a hadic. Je sypký a poskytuje rychlé zabudování a vynikající disperzi v gumových směsích.

ZPRACOVÁNÍ

Produkty řady IsoQure® se do gumárenské směsi přimíchávají při přípravě na dvouválci či v hnětiči.

pracování a použití produktů IsoQure® vyžaduje odpovídající technické a odborné znalosti. Je nutné se seznámit s bezpečnostními listy.

BALENÍ A SKLADOVÁNÍ

rodukty řady IsoQure® musí být skladovány v těsně uzavřených originálních obalech na chladném a suchém místě. Při správném skladování jsou stabilní minimálně dva roky.

Standardní velikost balení IsoQure® je ve tkaném PP 25 kg pytli s vnitřní PE vložkou.

Kontaktní formulář

*Jméno:
*Telefon:
*Email:
zpracováním mých osobních údajů
*Zpráva:
zpracováním mých osobních údajů

Neustále posouváme
naše hranice

1 700
Produktů
skladem
30+
Let
tradice
3 000
Spokojených
klientů
Programming: MagicHouse s.r.o.