Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
RADKA spol. s r.o. Pardubice

BM WAXOZONE ®

BEHN MEYER

Produkty řady BM WAXOZONE® jsou vosky na ochranu pryže proti ozónu. Zabraňují praskání finálních gumových výrobků při vystavení ozónu a nepříznivým povětrnostním podmínkám.

ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI A CHARAKTERISTIKY

  • Bílé pastilky
  • Dávkování od 2 do 15 dsk (dle směsi a použitého typu)
  • Poskytuje gumovým výrobkům ochranu proti působení ozónu

APLIKACE A POUŽITÍ

Aplikace a použití se může lišit v závislosti na použitém typu:
BM WAXOZONE® 900, 910, 920

Produkty řady BM WAXOZONE® poskytují gumovým výrobkům z jakéhokoli obvyklého typu elastomeru odolnost vůči ozónu. Díky svému složení migrují pomalu až středně-rychle na povrch pryžového výrobku a vytváří na něm neviditelný, ale úplný film. Tento film vykazuje vynikající stabilitu proti dynamickému namáhání a dlouhodobou ochranu před vlivem ozónu a kyslíku pro použití v teplotním rozmezí od -10 ° C do 50 ° C. BM WAXOZONE® je vhodný pro lisované a extrudované pryžové výrobky, pěnové výrobky, kabely a pro výrobky ze světlých směsí. Při použití ve světlých směsích nijak nezmění barvu směsi.

ZPRACOVÁNÍ

BM WAXOZONE® se doporučuje používat na začátku směšovacího cyklu v dávkách 2 – 15 dsk v závislosti na typu směsi. Teplota míchání by měla překročit teplotu bodu tání vosku.

BALENÍ A SKLADOVÁNÍ

Produkty BM WAXOZONE® jsou k dispozici v 25 kg polyetylenových pytlích.

Skladujte na chladném a suchém místě při okolní teplotě. Při správném skladování je minimální trvanlivost 3 roky od data výroby. Při teplotách vyšších než 25 ° C může docházet ke spékání, nemá to však žádný vliv na výkonnost produktu.

Kontaktní formulář

*Jméno:
*Telefon:
*Email:
zpracováním mých osobních údajů
*Zpráva:
zpracováním mých osobních údajů

Neustále posouváme
naše hranice

1 700
Produktů
skladem
30+
Let
tradice
3 000
Spokojených
klientů
Programming: MagicHouse s.r.o.