Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
RADKA spol. s r.o. Pardubice

DESMOCAP ®

COVESTRO

Rozvětvené aromatické ether/uretanové pryskyřice Desmocap jsou extrémně účinné modifikátory pro epoxidové nátěry, lepidla a tmely. I když se epoxidové pryskyřice používají v různých aplikacích ochranných nátěrů a lepidel, mohou být křehké, pokud nejsou modifikovány, resp. zpevněny flexibilními uretanovými prepolymery, jako je např. Desmocap.

Přidání malých množství k epoxidové formulaci zlepšuje houževnatost formulace s minimálním dopadem na horní teplotu skelného přechodu polymeru. Větší množství přísady zlepšuje přilnavost k povrchu a přilnavost mezi nátěry. Produkty Desmocap jsou nesolventní prepolymery na bázi polyoxypropylenglykolu (POPG) a toluendiisokyanátu (TDI) blokované alkylfenoly nebo obnovitelným blokovacím činidlem z kešu ořechů (CNSL). Reagují s aminovými síťovacími činidly a epoxidovými pryskyřicemi za vzniku hybridních epoxy-uretanových polymerů. Uvolněné blokovací činidlo zůstává ve formulaci a působí jako změkčovadlo.

ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI A CHARAKTERISTIKA

  • zlepšení flexibility, elasticity a houževnatosti
  • lepší přilnavost mezi nátěry a k podkladu (lepidla)
  • nezpomaluje vytvrzování
  • rychlejší vývoj pevnosti

APLIKACE A POUŽITÍ

  • rozpouštědlové povlaky, barvy a lepidla
  • systémy se 100 % sušinou

Kontaktní formulář

*Jméno:
*Telefon:
*Email:
zpracováním mých osobních údajů
*Zpráva:
zpracováním mých osobních údajů

Neustále posouváme
naše hranice

1 700
Produktů
skladem
30+
Let
tradice
3 000
Spokojených
klientů
Programming: MagicHouse s.r.o.