Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
RADKA spol. s r.o. Pardubice

PREVENTOL ® BIT

LANXESS

Produktová řada PREVENTOL je skupina biocidních přípravků, pod kterou najdeme jak aktivní látky, tak i hotové formulace, které chrání finální výrobky před biologickým napadením bakteriemi, plísněmi či řasami a tím prodlužuje jejich životnost a zachovává jejich funkčnost. V oblasti výroby bytové chemie, ochrany kapalin pro zpracování kovů a dezinfekčních přípravků mají produkty PREVENTOL široké použití v aplikacích jako je ochrana či konzervace hotového výrobku v obale (In Can).

PREVENTOL BIT, D, P je kombinací aktivních látek BIT, CMIT/MIT, Bronopol, popř. dalších a nabízí řadu vlastností splňujících nejvyšší nároky na ochranu In Can a přitom plně vyhovujících současným legislativním normám a limitům.

PREVENTOLY jsou vyráběny firmou LANXESS Material Protection Products, která patří mezi přední světové výrobce biocidních aktivních látek a přípravků. Nabízí širokou škálu produktů napříč klíčovými průmyslovými aplikacemi. Neustále rozvíjí a investuje do výzkumu a vývoje inovativních materiálů, čerpá z mnohaletých technických, mikrobiologických a legislativních zkušeností a klade důraz na výrobu, která splňuje vysoké nároky na environmentální normy. Svým zákazníkům je k dispozici s laboratořemi aplikačních technologií i legislativními odborníky.

ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI A CHARAKTERISTIKA

  • Širokospektrální a rychle působící ochrana
  • Vynikající účinnost při nízké koncentraci
  • Bez VOC a rozpouštědel

APLIKACE A POUŽITÍ

  • Čistící a prací prostředky
  • Betonové přísady
  • Kovoobráběcí kapaliny

Kontaktní formulář

*Jméno:
*Telefon:
*Email:
zpracováním mých osobních údajů
*Zpráva:
zpracováním mých osobních údajů

Neustále posouváme
naše hranice

1 700
Produktů
skladem
30+
Let
tradice
3 000
Spokojených
klientů
Programming: MagicHouse s.r.o.