Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
RADKA spol. s r.o. Pardubice

LANXESS AG

LANXESS

Lanxess je přední společnost zaměřená na speciální chemikálie se sídlem v Kolíně nad Rýnem. S přibližně 14 300 zaměstnanci ve 33 zemích je zavedenou společností na globálním trhu. Jeho primární odborné znalosti spočívají ve výrobě, vývoji a marketingu chemických meziproduktů, přísad, speciálních chemikálií a plastů s ročním obratem 6,1 miliardy EUR (2020).

Lanxess řídí své provozní podnikání prostřednictvím čtyř segmentů: Pokročilé meziprodukty, Speciální přísady, Ochrana spotřebitele a Technické materiály. Patří mezi ně 10 obchodních jednotek, díky nimž pracuje s širokou škálou aplikací a trhů. Jako specialista a efektivní partner nabízí řešení výzev, kterým čelí jeho zákazníci.

Společnost Lanxess se zaměřuje na požadavky svých zákazníků s cílem dosáhnout pokroku a spolehlivě poskytovat inovativní řešení produktů, materiálů a služeb. Udržitelnost a odpovědnost jsou klíčové faktory, které stojí za úspěšnými obchodními operacemi. Pomáhají mu stát se ještě efektivnější a konkurenceschopnější společností a zároveň podporují sociální cíle, jako je ochrana životního prostředí.

Chemické odplynění
Produkt
Popis
Výrobce
LEVOXIN ®

aktivovaný hydrazin hydrát

LANXESS
Sorpce a iontová výměna
Produkt
Popis
Výrobce
LEWATIT ®

ionexy

LANXESS
BAYOXIDE ®

hydratovaný oxid železitý – sorpce arsenu nebo jiných oxoaniontů

LANXESS

Neustále posouváme naše hranice

Globální svět RADKA nás spojuje.

1 700
Produktů
skladem

Skladová flexibilita celého sortimentu.

30
Let
tradice

30 let společenské odpovědnosti a etiky.

3 000
Spokojených
klientů

Pracujeme poctivě, kvalitně a odvážně.

Programming: MagicHouse s.r.o.