Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
RADKA spol. s r.o. Pardubice

GRP Ltd.

GRP LIMITED

Společnost GRP Ltd, založená v roce 1974, je jedním z nejuznávanějších výrobců recyklovaného kaučuku z použitých pneumatik, polyamidu z nylonového odpadu a technických výrobků vysekávaných z pneumatik po životnosti. Společnost je rozdělena do 5-ti obchodních divizí - Reclaim Rubber, Industrial Polymers, Custom Die Forms, Retreading a Rubber Composite s 8 výrobními jednotkami po celé Indii s instalovanou kapacitou pro zpracování 72 000 MT ročně, aby uspokojila potřeby globálního polymerního průmyslu a pomohla ušetřit cenné zdroje planety.

GRP má vysoce strukturovaný integrovaný systém řízení a disponuje certifikáty IATF a ISO pro všechny své jednotky pro výrobu pryže. Výrobky divize Reclaim Rubber jsou také všechny certifikované podle nařízení REACH pro zónu EU.

Portfolio výrobků tvoří mimo jiné recyklovaná pryž na bázi NR, BR, EPDM a CIIR, vyráběná z použitých pneumatik, duší, protektorovacího prachu a vyřazených EPDM profilů. Využití recyklované pryže nachází uplatnění ve velkém množství výrobků v celé řadě odvětví. Pomáhá snižovat výrobní náklady a zlepšovat mechanicko-fyzikální vlastnosti výrobků.

Neustále posouváme
naše hranice

1 700
Produktů
skladem
30+
Let
tradice
3 000
Spokojených
klientů
Programming: MagicHouse s.r.o.