Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
RADKA spol. s r.o. Pardubice

MARKING PAINT ®

BEHN MEYER

Marking Paint® Sefa Hydro WL71 a WL76 jsou značící barvy pro výrobu pneumatik.

ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI A CHARAKTERISTIKY

  • Bílá, žlutá, oranžová, červená, fialová, modrá, zelená, hnědá

APLIKACE A POUŽITÍ

Značící barvy Sefa Hydro WL71 a WL76 se skládají z vodné disperze a organických a anorganických pigmentů, které jsou teplotně odolné až do cca 200 ° C. Představují barvu používanou při výrobě pneumatik, která je speciálně navržena pro značení běhounu před vulkanizací. Vznik pevných částic a sraženin ve vulkanizační formě je omezen na minimum a je tak zaručena dlouhá životnost. Použité pigmenty neobsahují těžké kovy a jsou barevně stálé až do cca 200 °C. Po vulkanizaci vykazují značící barvy vynikající barevnou stabilitu, pružnost a zesíťování se substrátem. Lze je aplikovat přímo na horké podklady. Vyznačují se rychlým sušením.

ZPRACOVÁNÍ

Značící barvy Marking Paint® Sefa Hydro WL71 a WL76 se na podklad nanáší značícím kolečkem nebo pomocí válečku. Jsou dodávány připravené k použití. WL71 lze naředit až 5% demineralizovanou vodou. Znečištěná zařízení ihned po použití očistěte vodou.

BALENÍ A SKLADOVÁNÍ

Barvy jsou skladovatelné po dobu minimálně 12 měsíců v uzavřených originálních nádobách. WL71 uchovávejte při teplotě od 10 °C a do 25 °C, WL76 při teplotě od 5 °C do 35 °C. Výrobky jsou „citlivé na mráz“!

Kontaktní formulář

*Jméno:
*Telefon:
*Email:
zpracováním mých osobních údajů
*Zpráva:
zpracováním mých osobních údajů

Neustále posouváme
naše hranice

1 700
Produktů
skladem
30+
Let
tradice
3 000
Spokojených
klientů
Programming: MagicHouse s.r.o.