Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
RADKA spol. s r.o. Pardubice

Nouryon Chemicals B.V.

NOURYON

Firma Nouryon Chemicals B.V. je světovým lídrem v oblasti speciálních chemikálií s ústředím v Holandsku. Výrobce má téměř 400letou historii, 10 000 zaměstnanců a stanovil si společný závazek k obchodnímu růstu, silnému finančnímu výkonu, bezpečnosti, udržitelnosti a inovacím.

Podnik světové úrovně si vybudoval silné partnerství se zákazníky a působí ve více než 80 zemích po celém světě. Trhy po celém světě spoléhají na jeho nepostradatelnou chemii při výrobě výrobků každodenní potřeby, jako je papír, plasty, stavební materiály, potraviny, farmaceutické výrobky, předměty pro osobní péči a mnoho dalších, jak jsou například produkty pro výrobu a zpracování polymerů a také nadouvadla a lehčená plniva řady Expancel ®.

Malé sférické částice Expancel ®, sestávající z polymerního pláště zapouzdřujícího plyn, nacházejí uplatnění především v oblasti nadouvaných a lehčených gumárenských směsích. Expancel ® při zahřátí zvyšuje objem svých mikrosfér a tím umožňuje snižovat hmotnost výrobků, snižovat výrobní náklady, zlepšovat kvalitu výrobků a vytvářet jedinečné povrchové úpravy. Je k dispozici v produktových řadách pro různé teploty vulkanizace a s různou velikostí mikrosfér. Nachází uplatnění v celé řadě dalších odvětví jako je stavebníctví, obalové materiály, barvy, nátěry, inkousty, zpracování polymerů atd.

Nadouvadla
Produkt
Popis
Výrobce

nadouvadla a lehčená plniva

NOURYON

Neustále posouváme
naše hranice

1 700
Produktů
skladem
30+
Let
tradice
3 000
Spokojených
klientů
Programming: MagicHouse s.r.o.