Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
RADKA spol. s r.o. Pardubice

NORCHEM

NORCHEM

Společnost Norchem byla založena v roce 2003. Jedná se o dynamicky se rozvíjející podnik, výrobce neiontových povrchově aktivních látek - přírodních a syntetických ethoxilátů mastných alkoholů a polyethylenglykolů.

Hlavním cílem společnosti je vybudování vedoucí pozice na trhu na základě vlastního vědeckotechnického potenciálu, spolupráce s domácími i zahraničními partnery a měnících se požadavků trhu. Ve společnosti pracuje více než 350 kvalifikovaných zaměstnanců. Vlastní laboratoř, podílející se na všech fázích výroby, poskytuje společnosti možnost vylepšit stávající a vyvinout nové typy produktů. Norchem zahájil spolupráci se známými mezinárodními i domácími partnery díky zkušenostem s výrobou povrchově aktivních látek, zaměření se na potřeby zákazníků, flexibilitě, vysoké kvalitě vyráběného zboží a poskytovaných služeb, pružné cenové politice a odpovědnému přístupu.

PEG (polyethylenglycol) se v gumárenství používá jako vnitřní mazivo. Je dostupný v různých třídách s rozdílnou molekulovou hmotností a viskozitou. Jeho využití je možné v celé řadě dalších odvětví jako je plastařský, keramický, papírenský, textilní, kožedělný, farmaceutický a kosmetický průmysl. Uplatňuje se také jako surovina při výrobě detergentů, v kovoobrábění, strojírenství, při výrobě pěnového polyuretanu a nátěrových hmot.

Maziva
Produkt
Popis
Výrobce

polyethyleneglykol 1500, 2000, 4000, 6000, 8000

NORCHEM

Neustále posouváme
naše hranice

1 700
Produktů
skladem
30+
Let
tradice
3 000
Spokojených
klientů
Programming: MagicHouse s.r.o.