Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
RADKA spol. s r.o. Pardubice

GOMLINE d.o.o.

GOMLINE

Gomline d.o.o. je výrobce gumárenských směsí se sídlem ve Slovinsku. V gumárenském průmyslu se pohybuje od roku 1982. Specializuje se na výrobu směsí z příhodního, syntetického a silikonového kaučuku. Portfolio zahrnuje i fluorouhlíkové elastomery. Gomline je také oficiálním distributorem a partnerem společnosti Wacker GmbH.

Cílem společnosti je dosáhnout nejlepšího kompromisu mezi cenou a výkonem vyráběných směsí výběrem správného elastomeru nebo směsi polymerů a tím splnit veškeré požadavky zákazníků. Hlavním posláním společnosti je vyrábět směsi nejvyšší kvality s vynikající zpracovatelností za konkurenceschopné ceny. Gumárenské směsi společnosti Gomline se uplatňují v automobilovém, lékařském, leteckém, elektronickém, topenářském a farmaceutickém průmyslu, zemědělství, ve veřejné dopravě a při výrobě domácích spotřebičů.

Gomline se věnuje tomu, aby mohl kdykoli poskytovat rychlé a odborné rady při výběru vhodné směsi nebo řešení, které usnadňují cestu od nápadu k realizaci. Disponuje laboratoří, kde kromě vývoje nových směsí pravidelně provádí kontroly nově příchozích surovin a odchozích směsí. Jeho posláním je zajistit a nadále poskytovat inovativní řešení konkrétních problémů souvisejících s gumárenským a silikonovým průmyslem. Gomline investuje do oddělení výzkumu a vývoje a sleduje nejnovější vědecký pokrok. Výsledky výzkumu implementuje do výroby pryžových a silikonových směsí.

Silikonové & speciální směsi
Produkt
Popis
Výrobce

silikonové směsi

GOMLINE

směsi na bázi NR, SBR, EPDM, NBR, HNBR AU, EU, FKM, CSM, CR

GOMLINE

Neustále posouváme naše hranice

Globální svět RADKA nás spojuje.

1 700
Produktů
skladem

Skladová flexibilita celého sortimentu.

30
Let
tradice

30 let společenské odpovědnosti a etiky.

3 000
Spokojených
klientů

Pracujeme poctivě, kvalitně a odvážně.

Programming: MagicHouse s.r.o.