Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
RADKA spol. s r.o. Pardubice

ELASTOSIL ® FL

WACKER

ELASTOSIL ® Color Paste FL je masterbatch připravená k použití skládající se ze specifických barevných pigmentů a reaktivního silikonového polymeru, který se běžně používá v kapalném silikonovém kaučuku ELASTOSIL ® LR. Tím je zajištěna homogenní vulkanizace barevné pasty bez ovlivnění fyzikálních vlastností (např. tvrdosti) a bez migrace, jak je pozorováno u silikonového oleje.

ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI A CHARAKTERISTIKY

ELASTOSIL ® Color Paste FL je tekutý a připravený k použití po krátkém promíchání před použitím. Ředění není nutné. Barva je obecně odolná vůči slunečnímu záření, UV záření a horkému vzduchu. Při dodržení doporučení pro dávkování nebudou mechanické vlastnosti barevných vulkanizátů ovlivněny.

APLIKACE A POUŽITÍ

ELASTOSIL ® Color Paste FL byl vyvinut speciálně pro kapalný silikonový kaučuk ELASTOSIL ® LR vulkanizovaný přísadami a ELASTOSIL ® RT RTV-2 silikonový kaučuk. Je možné vybrat si barevný odstín z řady standardních a speciálních barev. Jelikož lze pigmentová aditiva smíchat dohromady v jakémkoli poměru, lze získat téměř jakoukoli požadovanou barvu.

Téměř všechny barevné odstíny jsou schválené pro možný kontakt s potravinami.

ZPRACOVÁNÍ

Před použitím ELASTOSIL ® Color Paste FL je nutné důkladně promíchat. To je také nezbytné, pokud došlo k dlouhému přerušení výroby.

V závislosti na požadované intenzitě barvy je třeba přidat 0,5 až 4,0 % pigmentové pasty. Koncentrace by měla být udržována na minimu. V jednotlivých případech může nadbytek barevné pasty zpomalit vulkanizační vlastnosti. Zákazníci mohou vyrobit jiné barvy smícháním pigmentových past. Návrhy formulací lze podat na vyžádání.

BALENÍ A SKLADOVÁNÍ

ELASTOSIL ® Color Paste FL je k dispozici v sudu 20 kg a plechovce 1 kg.

Na štítku produktu je uvedeno datum spotřeby každé šarže. Skladování po datu uvedeném na štítku nemusí nutně znamenat, že produkt již není použitelný. V takovém případě je však nutné z důvodu zajištění kvality zkontrolovat vlastnosti požadované pro zamýšlené použití.

Kontaktní formulář

*Jméno:
*Telefon:
*Email:
zpracováním mých osobních údajů
*Zpráva:
zpracováním mých osobních údajů

Neustále posouváme
naše hranice

1 700
Produktů
skladem
30+
Let
tradice
3 000
Spokojených
klientů
Programming: MagicHouse s.r.o.