Radka spol. s r.o. Pardubice

RADKA spol s r.o. Pardubice

Distributor chemicko-technických produktů pro stavebnictví, nátěrové hmoty, úpravu vody, výrobu plastů, gumárenství a smaltování z produkce předních světových výrobců.

Konstrukční termoplasty Asahi KASEI nově v našem portfóliu 
ASAHI KASEI EUROPE GmbH jmenovala společnost Radka International s.r.o. distributorem vybrané skupiny svých konstrukčních termoplastů pro region Střední a Východní Evropy. Začátek této spolupráce odráží zvyšující se poptávku po této skupině materiálů především ze strany automobilového průmyslu. Společným cílem je nabízet vysoce kvalitní produkty společně s nadstandardní úrovní služeb a poradenství.
Více »

Účastníme se 25. ročníku veletrhu Fakuma


I letos se tradičně účastníme veletrhu Fakuma ve dnech 17, - 21. října 2017. Navštivte nás v paváilonu A6, stánek č. 6315

Více »

Krýzl děkuje partnerům a vyráží na Nový Zéland

V parném létě zahájí Kryštof Krýzl novou zimní sezonu. Na opačné straně polokoule, závody na Novém Zélandu, kam odlétá v úterý prvního srpna. „Je to nutnost, zvlášť v olympijské sezoně. Takový feedback ze zátěže i fungování čerstvého materiálu bych na evropském ledovci nemohl získat,“ říká současná mužská jednička českého alpského lyžování.

Více »

účastníme se veletrhu EUROPEAN COATING SHOW


Vážení obchodní přátelé,
zveme Vás k návštěvě expozice na veletrhu EUROPEAN COATING SHOW ve dnech 4.–6. dubna 2017. Letos nás najdete v pavilonu 7, stánek 7-468.
Více »

podporujeme Kryštofa Krýzla

Radka i nadále podporuje Kryštofa Krýzla, našeho úspěšného reprezentanta v alpském lyžování.

Více »

Radka a Wacker spolupracují 20 let!

Wacker Chemie AG začala spolupracovat se společností RADKA spol.s r.o. Pardubice v roce 1995, když jsme uvedli na český trh produkty s názvem VINNAPAS®

Více »

Pomáháme při vývoji materiálů pro nový vůz Škoda KODIAQ


Naše společnost se spolupodílela na vývoji dílů Front End pro nový vůz Škoda KODIAQ.
Více »